.

.

Малку Ѕвезда Супер Чешла Природен Памук Мека Пелена Менување На Рампа Капак, Пакет, Розова

Малку Ѕвезда Супер Чешла Природен Памук Мека Пелена Менување На Рампа Капак, Пакет, Розова

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Она што Ќе Го ставите На Вашето Бебе Е Важно. Совршено надополнување на вашиот мал ѕвезден расадник декор. Измешајте и натпревар - модата ја исполнува функцијата. Супер мека и нема да ја иритира нежната, нежна кожа на бебето. Супер Чешлан Природен Памук : Еколошки, природен финиш за супер мекост. Екстра нежна за кожата на бебето. Бебе-Пријателски : Мека на скитник. Секој капак за менување на подлогата одговара на стандардна промена на големината на подлогата 32 " "х 16" "х 4" " (81 см х 41 см х 10 см). Делумна еластична. Забелешка : Никогаш не го оставајте детето без надзор. Секогаш користете ремен за прицврстување на подлогата за менување за да го ограничите детето. Мамо Пријателски : го олеснува животот на Мама со тоа што има 2-ри резервна копија што го менува капакот на подлогата при рака, секогаш подготвен за малите (и големи) нереди на бебето. Идеален за создавање мека, чиста површина за најчувствителната кожа на Вашата Мала Ѕвезда. Само фрлете ги во машината за перење и сушење за лесна нега на алиштата. Машина за перење-станува помека и помека секој пат. Совршен Подарок За Туш За Бебиња : на Мама ќе И се допаднат преслатките принтови и супер-мекиот квалитет. Додадете повеќе парчиња Од малата Ѕвезда Модерна колекција На Руменило-направена за мешање и совпаѓање! Еко-Пријателски : супер чешлан природен памук одгледуван, преработен и произведен во сертифициран објект Оеко-Текс. Етички Произведени : Направени во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Sweatshop-слободен производствени капацитети. Супер Чешлан Природен Памук тоа е толку меко-мора да го почувствувате за да верувате во тоа. *Исклучиво На Спецификации : Боја : Розова - Модерно Руменило. Материјал : 2 капаците за менување на подлогата се 100% Супер Чешлан Природен Памук, ексклузивно од еластична облога. Број На Предмети Вклучени : 2. Вклучени парчиња : 2 капаци за менување на подлогата. Капакот на подлогата За менување Одговара На Стандардната Подлога за Менување : 32 "х 16 " х 4".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата