.

.

- Во облик На Бебе Замав Во Собата Затворен Отворен Двор Градина ЕВА Мека Табла Замав Стол Виси Кошница Замав Играчки ЦРВЕНО

- Во облик На Бебе Замав Во Собата Затворен Отворен Двор Градина ЕВА Мека Табла Замав Стол Виси Кошница Замав Играчки ЦРВЕНО

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : Жолта, Сина, Розова, Зелена, Црвена. Сосема Нов и Квалитетен!. Големина : Големина На Табла : 66*14*0.6 км. Име : Ева Мека Одбор У-Облик Замав. Материјал : ЕВА. Соодветна Возраст : 5ј+. Соодветни Сцени : Затворен, Надворешен, Двор, Игралиште. Карактеристики : . - Прилагодливо јаже од 145-220 см, чија прифатлива тежина е 150 кг. - Може да се закачи од гранка на дрво или зрак. - Јажиња од коноп со дијаметар од 12 мм со полипропиленски завари. - Боја ева мека табла Замав Седиште Во Форма На Буквата У им нуди на децата забава, квалитет и голема вредност. - Одличен додаток за игралиште и за деца и за возрасни. . Пакување Листа : . 1*Ева Градина Замав. 2*Ремени За Поврзување. 2*Безбедносни Куки. . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. Бебешки Замав Во форма на буквата у Внатрешен Надворешен Двор Градина ЕВА Мека Табла Замав Стол ВИСИ КОШНИЦА Замав ИГРАЧКИ ЦРВЕНО.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата