.

.

Хајхајуп Датум На Зглобот Машки Часовници Аналоген Водоотпорен Кварц Најлон Кварц Часовник Машки Часовник Височина

Хајхајуп Датум На Зглобот Машки Часовници Аналоген Водоотпорен Кварц Најлон Кварц Часовник Машки Часовник Височина

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Датум На зглоб Машки Часовници Аналоген Водоотпорен Кварц Најлон Кварц Гледајте Машки Часовник Алтиметарпрецизно кварцно движење за точно чување на времето.Обичен најлонски ремен кварцен часовник.Дијаметар на часовникот : 4,4 Cmband Должина (Вклучен случај) : 25cm Daily водоотпорност (не за туширање и пливање).Зборовите и покажувачот во мракот ќе бидат светлечки материјал : Ширина на часовникот од нерѓосувачки челик : 2,2 см и висок квалитет.1x Часовник (БЕЗ Кутија За Малопродажба. Спакувано Безбедно Во Вреќа Со Меурчиња) материјал за Лента : Најлон Прецизно Кварцно Движење за Точно Чување На Времето. Жените Гледаат Со Половни Жени Гледаат Со Бројки Жените Гледаат Со Кожен Бенд. Материјал на бендот : Најлон Женски Часовник Со Аларм Жените Гледаат Електричен Часовник Со Истегнување. Зборовите и Покажувачот Во Мракот ќе Бидат Прозрачни Електричен Часовник За Мажи Жени Часовник Постави Електронски Часовник. Дијаметар на часовникот : 4,4 см F105w Жените Гледаат Броеви F108wh. Ширина на часовникот : 2,2 см F108wc Жените Гледаат Кожен Ремен F-108wc.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата