.

.

Пудкоко Ноќта На Вештерките Семејство Пижами Сет Печатени Долги Ракави О-Вратот Џемпер + Еластична Половината Панталони Родител-Дете Пижама Во Собата

Пудкоко Ноќта На Вештерките Семејство Пижами Сет Печатени Долги Ракави О-Вратот Џемпер + Еластична Половината Панталони Родител-Дете

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ноќта На Вештерките Семејство Пижами Сет Печатени Долги Ракави О-Вратот Џемпер + Еластична Половината Панталони Родител-Дете Пижами Во Собата. Женска Големина(См). S t Tops Должина : t64 Tpants Должина : t103. М t Tops Должина : t65 Tpants Должина : t104. L Ttops Должина : t66 Tpants Должина : t105. XL Ttops Должина : t67 Tpants Должина : t106. Женска Големина (инч). S t Tops Должина : t25. 20 Tpants Должина : t40. 55 . М t Tops Должина : t25, 59 Tpants Должина : t40, 94 . L t Tops Должина : t25. 98 Tpants Должина : t41. 34 . XL t Tops Должина : t26. 38 Tpants Должина : t41. 73 . Машка Големина(См). М t Tops Должина : t71 Tpants Должина : t107. L Ttops Должина : t73 Tpants Должина : t109. XL Ttops Должина : t75 Tpants Должина : t111. 2xl t Tops Должина : t77t Pants Должина : t113. Машка Големина (инч). М t Tops Должина : t27. 95 Tpants Должина : t42. 13 . L t Tops Должина : t28, 74 Tpants Должина : t42, 91 . XL t Tops Должина : t29. 53 Tpants Должина : t43. 70 . 2xl t Tops Должина : t30. 31 Tpants Должина : t44. 49 . Детска Големина (см). XS t Tops Должина : t38. 5 Tpants Должина : t51таг : t2 Години. S t Tops Должина : t42. 5 Tpants Должина : t59t Age : t3-4 Години. М t Tops Должина : t44. 5 Tpants Должина : t63t Age : t4-5 Години. L Ttops Должина : t48, 5 Tpants Должина : t71таге : t6-7 Години. XL Ttops Должина : t53 Tpants Должина : t79t Age : t8-9 Години. Детска Големина (инч). XS t Tops Должина : t15. 16 Tpants Должина : t20. 08 t Age : t2 Години. S t Tops Должина : t16, 73 Tpants Должина : t23, 23 t Age : t3-4 Години. М t Tops Должина : t17, 52 Tpants Должина : t24, 80 t Age : t4-5 Години. L t Tops Должина : t19. 09 Tpants Должина : t27, 95 t Age : t6-7 Години. XL Ttops Должина : t20. 87 Tpants Должина : t31. 10 t Age : t8-9 Години. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Портокалова. Содржина На Пакетот : . 1*Маица+1*Долги панталони. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Овие пижами родител-дете се изработени од полиестерски материјал, кој е мек и пријателски за кожата и удобен за носење. Секојдневната облека подобро ќе одговара на вашето тело и ќе направи да се чувствувате опуштено. Дизајн : Овој комплет секојдневна облека е составен од Маица Со О-врат и долги панталони. Печатените обрасци за ноќта на вештерките додаваат фестивалска атмосфера и ве прават пошармантни. Карактеристики : врвовите Со Долги ракави и долгите панталони ќе ве заштитат од студен ветер и ќе ве стоплат воumn и пролет. Облеките што одговараат родител-дете ќе го направат семејството посреќно. Прилики : Погоден за секојдневно, спиење и игра, секојдневно, надворешно носење, забава, патување, одмор, вокација, спална соба, улица, Божиќ, Ноќта на Вештерките и многу повеќе. Големина и Боја : главната боја е портокалова, бојата е светла и нема да избледи. Три типа за избор : мажи/жени / деца. Ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата