.

.

Бекарнли 083-Премиум Барабан За Сопирачки

Бекарнли 083-Премиум Барабан За Сопирачки

DEN 2480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Насочен финиш оптимизира пробивање и седишта за чевли. Не е потребна обработка. Направени според стандардите ЗА квалитет TS16949 ВО ОБЈЕКТИ со оценка QS9000. Специфична апликација за ова возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата