.

.

Тепих Про ПРОЦЕСОР78-Ф Хепа Средно И Пост Филтер Во Собата ЗА ПРОЦЕСОРОТ-85Т И 75Т

Тепих Про ПРОЦЕСОР78-Ф Хепа Средно И Пост Филтер Во Собата ЗА ПРОЦЕСОРОТ-85Т И 75Т

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие хепа секундарни и пост филтри се дизајнирани да ги отстранат дури и најмалите честички прашина од воздухот. Тие се компатибилни СО ПРОЦЕСОРОТ-85Т и 75Т. Тепих Про ПРОЦЕСОРОТ78-Ф Хепа Секундарен И Пост Филтер Поставен ЗА ПРОЦЕСОРОТ-85Т И 75Т : Ги Отстранува најмалите честички прашина од воздухот. Хепа средно и пост филтер. Компатибилен СО ПРОЦЕСОРОТ-85Т И 75Т.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата