.

.

Женска Патика Кларкс Мари Перл

Женска Патика Кларкс Мари Перл

DEN 380.00

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставна, но шик, Патиката Кларкс Мари Перл ќе ја надополни секоја секојдневна гардероба. Дизајнирана со отстранлива ортолитска подножје со Мека подлога За Перница, оваа патика обезбедува супериорна дишење и амортизирање со удобност што ја отстранува влагата. Дел Од Колекцијата Кларкс Отстранлив Ортолит подножје Перница Мека технологија Влага-отстранување Антимикробни. Стил на чипка. Отстранлива влошка. Синтетичка и мрежеста горна/синтетичка постава/гумен ѓон. Женски Чевли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата