.

.

Комбинација Моќ Банка За apple® уреди Со lightning® врска, Бело

Комбинација Моќ Банка За apple® уреди Со lightning® врска, Бело

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Motile_ Комбинација Моќ Банка За apple® уреди со lightning® врска. Направено со компактен дизајн за лесно патување и начин на живот во движење. Врските со молња се вклопуваат со повеќето телефонски куќишта. Елегантна боја и дизајн. Компактен дизајн со мека завршница на допир. Заедно или одделно, базата ќе функционира како енергетска банка. Поврзувањето со приклучок за молња се вклопува со тенки телефонски куќишта; можеби ќе треба да се отстранат подебели футроли. Отцепената банка за напојување магнетски се усогласува со основата. Отцепената енергетска банка работи одлично со подвижни куќишта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата