.

.

Менс оз Тежок Памук ХД Резервоар 39ТКР

Менс оз Тежок Памук ХД Резервоар 39ТКР

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

5.0 мл., 100% претходно намалена Памучна атлетска Хедер е 90/10 памучна/полиестерска црна Хедер, Неонските Бои И Безбедносната Зелена боја се 50/50 памучна/полиестерска ткаенина со висока густина За исклучителна јасност за печатење, врат со двојна игла, дупки за раце и долен хемквартер-свртена етикета За плод На Разбој Менс 5 мл 100% Тежок ПАМУК HD резервоарот 39tkr (10 пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата