.

.

Воблинг Женски Платно Врвки За Чевли Декор Чевли Мокасини Мокасини Се Лизгаат На Обични Чевли На Платформа

Воблинг Женски Платно Врвки За Чевли Декор Чевли Мокасини Мокасини Се Лизгаат На Обични Чевли На Платформа

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Датум На Лансирање : 2021/02/01. Име На Брендот : Вублинг. . Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Тип На Шема : Цврста Боја, Декор За Чевли. Боја : Црна, Бела (Опционално). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Платно. Надворешен Материјал : Гума. Тип На Пета : Платформа. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Без Грб. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) дизајнот на горниот, секојдневен стилски изглед, изменета форма на стапалото, го подобруваат темпераментот на сопственикот. Платно горниот и лесно поместен внатрешен ѓон, украсен надворешен ѓон за дополнителна влечна сила. Совршено за вашето секојдневно носење и стилизирајте ги овие со вашите омилени шорцеви, здолништа, фустан и така натаму. Погоден за одење на отворено, забава, одмор, забава, работа и други прилики, цврста и стилска боја. Тоа ќе биде совршена основа за вашите омилени обични панталони. Овие чевли брзо стануваат ваши нови омилени за секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата