.

.

Sports Sports Sports Sports Gra со отстранливи влошки, 2-пакувања, големини

Sports Sports Sports Sports Gra со отстранливи влошки, 2-пакувања, големини

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овошје на разбој девојки беспрекорен спортски градник 2-пакет е совршен за активна, растечка девојка. Со вградени ленти и отстранливи влошки за дополнително покритие, оваа 2-пакет е дизајнирана да и ’даде поддршка додека giving дава соба да расте! 2-пакет вклучува : 2 спортски градници. Стил на пуловер. Меки отстранливи чаши. V-врат. Прилагодливи ленти за шпагети. Флексибилна ткаенина за дишење. Достапно во асортиман на бои. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Овошје на разбојот беспрекорен спортски градник 2-пакет за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата