.

.

Збир На Нови Деца Едукативни Играње Рака-око Координација Играње

Збир На Нови Деца Едукативни Играње Рака-око Координација Играње

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Овие производи се некои играчки за дете, изработени од пластичен материјал, играчките се издржливи и безбедни. Вашето дете ќе ги сака многу. Тие ги промовираат способностите на детето за познавање на бојата, координација око-рака, комуникација со емоции, работа итн. добри едукативни играчки за дете. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Пластика. - Големина : 15, 00Х2, 00Х2, 00см/5, 89Х0, 79Х0, 79ин (цевка). - Големина : 10, 00Х1, 00Х1, 00см/3, 93Х0, 39Х0, 39ин (пинцети). - Повеќедимензионална когнитивна обука, за негување на способноста на бебето да препознава работи, да учи и боја и форма. - Ригорозни и прецизни мелење, мазни и деликатни без брус места. Мазна текстура, нека бебето се чувствува лесно за играње. - Прекрасен подарок за деца на нивниот роденден или секојдневен живот, многу ќе им се допадне. Малото и деликатно, практично складирање, не зазема премногу простор. - Оваа стегач и мелодија можат да вежбаат детски когнитивни, просветлувачки, практични способности и развој на мозокот. - Круг и полиран без бруси, бебето нема да ги повреди вашите раце кога играте, цврстиот пластичен материјал не е лесен за пукање и потрајни. Мултидимензионална когнитивна обука, за да ја негува способноста на бебето да препознава работи, да научи и боја и форма. Ригорозни и прецизни мелење, мазни и деликатни без брус места. Мазна текстура, нека бебето се чувствува лесно за играње. Прекрасен подарок за деца на нивниот роденден или секојдневен живот, многу ќе им се допадне. Малото и деликатно, практично складирање, не зазема премногу простор. Оваа стегач и мелодија можат да ги вежбаат детските когнитивни, просветлувачки, практични способности и развој на мозокот. Круг и полиран без бруси, бебето нема да ги повреди вашите раце кога играте, цврстиот пластичен материјал не е лесен за пукање и потрајни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата