.

.

Машки Концепти Спорт Јаглен Детроит Лавови Непобедлива Плете Боксер Краток

Машки Концепти Спорт Јаглен Детроит Лавови Непобедлива Плете Боксер Краток

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Детроит Лавови Непобедлив Плетен Боксерски Краток е изграден за да ве одржува удобно и ладно цел ден, со полиестер што дише и еластичен појас. Без разлика дали сте на работа, во теретана или на каучот за денот на играта, концептите Спорт ве опфатија. Станете завист на сите обожаватели На Детроит Лавови додека го кршите денот во издржлива сублимирана камуфлажа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Официјално лиценциран. Инсем на големина м мерки прибл. 2.5''. Сублимирана графика. Машинско перење, сува сува ниска. Бренд : Концепти Спорт. Еластичен појас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата