.

.

Дозвола Супер Мека Серија 2pc-Перница Сет - Кралот Големина-Топла Розова

Дозвола Супер Мека Серија 2pc-Перница Сет - Кралот Големина-Топла Розова

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Доживејте го олицетворението на луксузот и уживајте во удобно ладен ноќен сон со нашите комплети за перници кои исклучително дишат. Изработени со прецизност, овие навлаки за перници нудат свилено-меко чувство и сјајна завршница, подобрувајќи го вашето искуство со спиење. Тие ги одржуваат своите живописни бои после секое перење, благодарение на предивата од микрофибер со висока јачина, обезбедувајќи години на траен квалитет. Нашите навлаки за перници не се само задоволство на допир, туку и неверојатно лесни за нега – не е потребно пеглање. Добредојдовте ново ниво на удобност и елеганција во вашата спална соба Со Елегантна Удобност. Елегантна Удобност Кралот Големина Перници : 20 "х 40". Доживејте го крајното задоволство од постелнината. ИЗДРЖЛИВА, ДОЛГОТРАЈНА БОЈА : нашите Елегантни постелнини од микрофибер За Удобност се дизајнирани не само да се чувствуваат одлично, туку и да ги одржуваат своите живописни бои во годините што доаѓаат. Овие постелнини се исклучително брзи во боја, осигурувајќи дека ќе изгледаат зачудувачки како првата ноќ кога ги погледнавте, дури и со редовна употреба. УЛТРАФИНИ ПРЕДИВА за ОТПОРНОСТ на ИЗБЛЕДУВАЊЕ : Изработени со ултрафини предива и специјално ткаење, нашите постелнини се дизајнирани за отпорност на избледување. Ова значи едноставно миење со ладна вода и брзо сушење на тивок оган се се што е потребно за да изгледаат свежи и чисти, зачувувајќи ги нивните оригинални бои и сјај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата