.

.

Минијатури На рис Млечно Чоколадо Чаши Путер Од Кикирики Бонбони, Забава 35. оз

Минијатури На рис Млечно Чоколадо Чаши Путер Од Кикирики Бонбони, Забава 35. оз

DEN 211.84

Количината на стоката
Това е достапна

Не дозволувајте нивната мала големина да ве измами : Минијатурите НА РИС млечно чоколадо чаши путер од кикирики бонбони се огромни за вкусот на чоколадо и путер од кикирики. Поединечно завиткани, големина на залак и совршено попипливи, минијатурите на РИС бонбони прават вкусно уживање во секое време. Плус, овој партиски пакет гарантира дека ќе имате многу за сите ваши пријатели и семејство за време на состаноците. Можете дури и да ја имате оваа ознака за торба заедно со вас додека започнувате авантура за патување или уживате во пладневно подигање во канцеларијата. Содржи еден (1) масовно партиско пакување од 35,6 унци Минијатури На Рис Млечно Чоколадо Чаши Путер Од Кикирики Бонбони. Уживајте во мазен путер од кикирики и богати млечни чоколадни задоволства за време на патувања, собири на пријатели и ноќи дома со семејството. Кошер, без глутен и поединечно ги завиткаа Минијатурите На РИС млечно чоколадо чаши путер од кикирики во рефус торба за бонбони доволно големи за да ги споделат со сите. Користете ги бонбоните НА РИС за полнење торби за роденденски подароци и училишни кутии за ручек или јадења со бонбони за невести и туш за бебиња. Залак во безвременски вкус на млеко чоколадо и путер од кикирики се намали на минијатурна големина кога ви треба совршен Божиќ, Денот на Вљубените, велигден или Ноќта на Вештерките бонбони. Поп минијатурни чаши со путер од КИКИРИКИ на РИС бонбони во замрзнувач за возбудлив ладен вкус на чиста вкусност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата