.

.

СИНА СНЕЖНИ Топки МРАЗ USB Микрофон ЗА КОМПЈУТЕР, Mac, Игри, Снимање, Стриминг, Подкастинг, Со Кардиоиден Кондензатор Микрофон Капсула, Прилагодлив Десктоп Штанд И USB к?

СИНА СНЕЖНИ Топки МРАЗ USB Микрофон ЗА КОМПЈУТЕР, Mac, Игри, Снимање, Стриминг, Подкастинг, Со Кардиоиден Кондензатор Микрофон

DEN 799.52

Количината на стоката
Това е достапна

Кардиоиден пикап шема за снимање вокали, музика, подкасти, игри и повеќе Вклучува целосно прилагодлив статив микрофон штанд И USB Кабел Приклучок и игра Со Mac И КОМПЈУТЕР Црна Прилагодена Капсула За Кондензатор : Напојувана Од Сопствената Капсула На Blue, Snowbble Ice Микрофон Обезбедува Кристално Јасен Квалитет на Звукот Што Е Светлосни Години Пред Вашиот Вграден Компјутерски Микрофон. Кардиоидна Шема За Пикап : Го Доловува Вашиот Глас Со Јасен, Фокусиран Звук За Стриминг, Подкастинг, Емитување, Скајп Повици И Состаноци За Зумирање. Стилски Ретро Дизајн : Снимајте Или Проследувајте Во Стил Со Класичен Дизајн На Опрема За Снимање Што Изгледа Одлично На Вашата Работна Површина И На Камерата. Прилагодлив Држач За Работна Површина : Ви Овозможува Да Го Поставите Микрофонот На Кондензаторот Во Однос На Изворот На Звук, Подобрувајќи Го Квалитетот На Звукот И Заштедувајќи Простор На Работната Површина За Оптимално Поставување На Емитувањето. Сертифициран Skype и Discord : Без разлика дали спроведувате интервјуа преку Skype, стриминг игра во живо на Twitch или комуницирате низ целиот свет, ќе бидете слушнати гласно и јасно на водечките VOIP платформи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата