.

.

Патување Колекција Женски Лирик Широка Ширина Отворен Плоштад Пети Блок Пета Сандали

Патување Колекција Женски Лирик Широка Ширина Отворен Плоштад Пети Блок Пета Сандали

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кросоверскиот ремен на лирската пета Со Колекција На Патувања зборува за себе. Овој изглед од ден на ноќ е разиграно детален со квадратни прсти и вегански кожни горни делови. Обложено подножје и ремен со прашка го завршуваат овој стил со широка ширина. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата