.

.

Женски Без Ракави О-вратот Обичен Маскирен Елек За Печатење Ками Резервоар Врвот Сите Памучни Кошули Маичка Камизола

Женски Без Ракави О-вратот Обичен Маскирен Елек За Печатење Ками Резервоар Врвот Сите Памучни Кошули Маичка Камизола

DEN 313.44

Количината на стоката
Това е достапна

Прилика : Дневна, Секојдневна, Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Боите може да бидат малку различни во зависност Од компјутерот и поставките пол : должина На Женски Ракави : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Камуфлажа : Секојдневно Вклопување : одговара на големината ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) што добивате : 1 ● Женски Блузаматеријал : табела Со Полиестерзиза : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см/32.28" Должина : 41см/16.14"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Должина : 42см/16.54"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 94см/37.80" Должина : 43см/16.93"Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 100cm/39.37" должина : 44cm/17.32" ОНА ШТО ЌЕ ГО ДОБИЕТЕ : 1 € ЖЕНСКИ БЛУЗА. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Компјутерот И Поставките. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!. Должина На Ракавот : Без Ракави. Дебелина : Стандард.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата