.

.

Нема графички графички печати за печатење на јуниори

Нема графички графички печати за печатење на јуниори

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за оние студени денови кога сакате да останете удобни, но сепак изгледате симпатично - запознајте ја нашата пријатна и стилска женска графичка џемпер за џемпери од без граници. Изработена од мека и дише мешавина од памук, оваа џемпер има трендовски и привлечен графички дизајн на предната страна, додавајќи допир на личност на која било облека. Опуштените манжетни за вклопување и ребра и полите ја прават оваа џемпер ултра-удобна и лесна за носење, без разлика дали трчате работи или легнувате дома. Само на. Материјал : 60% памук /40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; ребрести трим. Женски графички пуловер џемпер од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата