.

.

Атлетски работи Активни француски шорцеви за мажи и големи мажи, до големина 5xl

Атлетски работи Активни француски шорцеви за мажи и големи мажи, до големина 5xl

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа мека француска ткаенина Тери е совршена за обична удобност - лесна и дише со опуштен изглед и чувство. Еластичната лента за половината со цртеж овозможува прилагодливост, со џебови за складирање за ваша погодност. Овие шорцеви се основно парче за плакарот на сите момци. • Патување, патување, салон кратко • мека и светлина за удобност • џебови за раце • цртеж на половината за прилагодливост • inseam : 9 ” железо ако е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата