.

.

Машки Наутика Бејсајд Нерѓосувачки Челик Бенд Гледајте НАПБИС006

Машки Наутика Бејсајд Нерѓосувачки Челик Бенд Гледајте НАПБИС006

DEN 1223.52

Количината на стоката
Това е достапна

Машка колекција на часовници Наутика. Сребрена нерѓосувачки челик случај. Сребрена нараквица од нерѓосувачки челик. Сино бирање. Големина на случај : 45мм. Прикажување на денот и датумот. Минерален кристал отпорен на гребење. Отпорен на вода : 100 метри 330 стапки. Движење : Кварц (Батерија). Доаѓа со оригинална кутија и брошура. Гаранција : 5 Години. Бејсајд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата