.

.

Преносни Водоотпорни Додатоци За Очила Торби За Складирање Очила За Сонце Бо Очила Заштитна Кутија Очила За Читање Торбичка Торбичка За Сонце ТОРБИЧКА КАФЕАВА 15,5 ?

Преносни Водоотпорни Додатоци За Очила Торби За Складирање Очила За Сонце Бо Очила Заштитна Кутија Очила За Читање Торбичка

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема нов и квалитетен. Боја : Црна, Сива, Кафеава,. Одговара на повеќето стандардни големини. Големина : 15, 5х5см, 16х5, 5см, 16х6, 5см. Пол : Унисекс. Материјал : Кожа. Пакет Вклучени : 1* Очила Торба. . Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете мало отстапување за мерењето. 2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите,благодарам за разбирањето. Преносни Водоотпорни Додатоци За Очила Торби За Чување Очила Очила За Сонце Кутија За Очила Заштитна Футрола Очила За Читање Торбичка Торбичка За Сонце ТОРБИЧКА КАФЕАВА 15, 5Х5СМ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата