.

.

Пикет Куќа Мебел Зара Повремени Маса Во Собата

Пикет Куќа Мебел Зара Повремени Маса Во Собата

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мебел За Пикет Куќа Зара 3пц Повремениот Сет На Маси е задолжително парче за вашиот простор за живеење. Глам започнува овде, со една масичка и две крајни маси во овој сет. Масите прикажуваат елегантни хромирани метални нозе и врв од вештачки мермер. Тркалезната форма на горниот дел од масата и вкрстената основа обезбедуваат квалитетна стабилност на ова парче. Додадете огледална светилка на крајните маси, така што убавината на овој сет и блескајте. Исто така, хромираните нозе ќе светат против секоја боја на подот и ќе го обезбедат тој бакнеж на глам во вашиот простор. Вклучете ги светлата и оставете го овој глам сет да блесне! 36 W x 36 D x 18h во (масичка); 22w x 22 D x 22h во (крајна табела). Сетот Вклучува : Масичка За Кафе и Две Крајни Маси. Современ Дизајн. Хром Метални Нозе. Бела, Вештачка Мермерна Маса На Врвот. Кул, Вкрстена Основа На Масата. Тркалезна Форма.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата