.

.

Прилагодени Жени Мода Големи Димензии Печати Секси Длабоко V Прашка Долго Здолниште Секојдневен Фустан

Прилагодени Жени Мода Големи Димензии Печати Секси Длабоко V Прашка Долго Здолниште Секојдневен Фустан

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Жените Мода Големи Димензии Печати Секси Длабоко V Прашка Долго Здолниште Обичен Фустанкарактеристика : 1. Точки, без ракави, трегери, женска мода секојдневен2. Мека текстура, добра текстура, лесна и дише 3. Секси фустани, градинарски забави, облека за забави или секојдневна секојдневна облека. Совршена плажа, одмор..4. Предлог за перење : измијте рачно и оставете да се исуши.5. Забелешка : постои S-2 XL, кој секогаш ќе одговара за вас, но мала разлика во големината ќе предизвика рачно мерење.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето и Есенски Пол : женски, женски повод : забава во градината, дневно, плажа, клуб, улица, Материјал : полиестерстил : забава, секси, клуб, одмор, секојдневно вклопување : Одговара на големината дебелина : стандардно ќе добиете : фустан ОД 1 ПАРЧЕ Size USUKEUBust Hip Length S483490cm/35.43"126cm/49.61"130cm/51.18"M6103695cm/37.40"130cm/51.18"131cm/51.57"L81238100cm/39.37"134cm/52.76"132cm/51.97"XL101440105cm/41.34"138cm/54.33"133cm/52.36"2 XL121642110cm/43.31"142cm/55.91"134cm/52.76"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Hip : 126cm/49.61"Length : 130cm/51.18"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 95cm/37.40"Hip : 130cm/51.18"Length : 131cm/51.57"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Hip : 134cm/52.76"Length : 132cm/51.97"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 105cm/41.34"Hip : 138cm/54.33"Length : 133cm/52.36"Size : 2 XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Hip : 142cm/55.91"Length : 134cm/52.76" Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство на тренд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата