.

.

Сегашно време геометриска перница за печатење

Сегашно време геометриска перница за печатење

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е сезона за подароци! Додадете едноставно декоративна перница на Дејзи во вашиот дом. Додава совршен допир за завршна обработка на вашиот декор за одмор! Сегашно време геометриска перница за печатење : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата