.

.

Табела со тесна конзола со полици за складирање стабилна метална поддршка за дневна соба, ходник, лесно склопување, 39in, зелена боја

Табела со тесна конзола со полици за складирање стабилна метална поддршка за дневна соба, ходник, лесно склопување, 39in, зелена

DEN 1378.40

Количината на стоката
Това е достапна

Просторот за складирање со 4 слој совршено ги задоволува различните потреби за складирање. Може да поставите некои најчесто користени предмети на масата на конзолата, како што се чаши за вода, копчиња, итн. Исто така, постојат 2 слоја на полиците за складирање, можете да ставите корпи за складирање, чевли и други големи предмети, а полиците се во можност да бидат отстранливи. 【Лесна соберете и пријатна употреба】 Тесната табела со долга конзола трае само 20 минути за да се заврши инсталацијата. Дизајнот на фиоката ги поедноставува чекорите за инсталација и заштедува 50% од времето. Railелезницата на фиоките претрпе илјадници експерименти со влечење за да се обезбеди непречена влечење и низок шум. 【Цврста и издржлива структура】 Користејќи ја водечката индустрија П2 табла за честички P2 и челична рамка, во комбинација со прецизно изработка, врската помеѓу додатоците е компактна, а дрвената табела е стабилна и трајна. Оваа странична табела е целосно стабилна без да се тресе, а максималниот капацитет на оптоварување достигнува 220lb (горниот и полиците). Големина на производот : 39,37 "x11.8" x31.5 "(lxwxh). 【Домашна табела со повеќе степени】 Со супер практичност и соодветна големина, табелата за влез е соодветна за најразлични домашни сцени. Поставете ја во влезот за чување за чување за складирање Копчињата или чевлите привремено Табела за да се обезбедат закуски или пијалок во ходникот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата