.

.

Deal Премиер Ден Договор Женски Тенок Џемпер Кардиган Палто Со Џебови Долг Ракав Обичен Отворен Преден Џемпер Надворешна Облека Тинејџерка Лабава Пријатна Плажа Бл?

Deal Премиер Ден Договор Женски Тенок Џемпер Кардиган Палто Со Џебови Долг Ракав Обичен Отворен Преден Џемпер Надворешна Облека

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

што го прави разноврсен додаток на секоја гардероба. Материјал : плетеното копче надолу е изработено од мека ткаенина што дише и е погодна за кожата, природно обвиткана, изгледа одлично со речиси секоја облека, идеално парче за слоеви за секоја сезона. Најдобри Подароци : Дајте му го овој фустан на вашиот љубовник, дете, родители, пријатели и семејство да одржат забава заедно. Можете исто така да го дадете на личноста за која се грижите На претстојниот Божиќ На Ноќта на Вештерките. Тоа ќе биде префектот додаток на вашата гардероба и одлично парче за слоеви! Спарете ги овие џемпери од кардиган со фармерки/хеланки, боди/резервоар/маица и станови за убав изглед! Овој лесен кардиган можете да го носите и во ладни утра, прекумерно климатизирана канцеларија или ветровит вечерен кардиган За Жени Облечени Каузални Отворени Предни Долги Ракави Со Фенери Кардиган Преголема Буци Долна Облека со Џебможете да го носите овој густ џемпер за да се опуштите на каучот дома или да излезете да го шетате вашето куче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата