.

.

Трговска марка ликовна уметност Ново Мексико Акварела мапа Канвас уметност од Наксарт

Трговска марка ликовна уметност Ново Мексико Акварела мапа Канвас уметност од Наксарт

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова дело завиткано од галерија има акварел мапа на Ново Мексико. Ние сме група креативни професионалци со различно потекло во архитектурата, дизајнот на ентериер, уметноста, автомобилскиот дизајн и фотографијата. Сите ние сме страствени за нивните полиња на експертиза, како и за уметноста и дизајнот воопшто. Наместо традиционален пристап за поврзување на уметноста со специфичен уметник, ние избравме да создадеме бренд Naxart што ги претставува нашите вредности и визија наместо да промовираме индивидуални агенди. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата