.

.

Сет на пионерски пионерски жени со пионер, 2-парчиња, 2 парчиња

Сет на пионерски пионерски жени со пионер, 2-парчиња, 2 парчиња

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спијте како сон во пионерската жена цврст врв и печатење панталони со 2 парчиња пижами поставени за жени. Меки и проточни со многу истегнување, цврстиот врв на лабава вклопување има лажички врат, тркалезни полите и ракави со должина од 3/4 за опуштена удобност и леснотија на движење. Трим за отпечатоци од контраст се совпаѓа со лесните панталони за влечење со исечена должина и пригодни џебови од страничен цвест за крајната погодност. Луксузен изглед и чувство, без разлика дали легнувате на денот или се населувате за ноќ. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама и 1 панталони за пижами. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. врв : стил на пуловер; лажички врат; 3/4 ракави со должина; тркалезно полите. Панталони : стил на влечење со еластична половината; исечен; џебови од страничен цвест. Карактеристики : лабаво вклопување; меко плетено плетено; Контрастна трим. Setенски цврст врв и панталони за печатени панталони, 2 парчиња од пионерската жена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата