.

.

Четири Сезони А Ц Компресор П Н: Одговара изберете: 1993-ХЈУНДАИ СКУПЕ

Четири Сезони А Ц Компресор П Н: Одговара изберете: 1993-ХЈУНДАИ СКУПЕ

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Четири Сезони А/Ц Компресор П/Н : 77329 А/Ц Компресор. Дизајниран да ги исполнува или надминува оригиналните спецификации на делот. Точна опрема и оригинална замена. Одговара на различни марки и модели. Внимателно проверете ја опремата на возилото пред купувањето. Одговара Изберете : 1993-1995 ХЈУНДАИ СКУПЕ 4 Цил 1,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата