.

.

Удобности ДИА Оз Врати Миење На Телото, По Картон

Удобности ДИА Оз Врати Миење На Телото, По Картон

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 1 мл Вратете Ја репутацијата На Телото За Миење На Телото за квалитет опфаќа повеќе од 100 години. Бирање бар сапунот е Најпродаваниот Во Америка и е # 1 во лојалноста на потрошувачите дома. На ниту еден бар сапун не му се верува повеќе за ефикасност и заштитабогатен со алое вера и е погоден за сите типови коса. Специјално формирани за благост, сите производи Од Брек се идеални за секојдневна употребахипоалергичната формула е тестирана од дерматолог и не содржи груби хмикални, тешки парфеми или други адитиви кои можат да ја иритираат кожата неутралното, современото пакување ја надополнува секоја просторија dzcor288 По Картони Спецификации : Димензија : 8.700" H x 11.700" W x 17.900" д-шку : ess13768 ввф удобности дија00027 1 мл врати миење на телото, 288 по картон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата