.

.

Елф Чувајте Тешка Платно Торба За Складирање Новогодишна Елка Голема За Дрво За Нозе

Елф Чувајте Тешка Платно Торба За Складирање Новогодишна Елка Голема За Дрво За Нозе

DEN 340.64

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете ги украсите Од Јулетид кога сезоната на празници завршува со Оваа Тешка Торба за Складирање Новогодишна Елка Од Продавница За Елф. Направен со платнен материјал отпорен на кинење кој ја задржува влагата, штетниците и нечистотијата, овој сад за складирање На Новогодишна елка вклучува и затворачи со патент и прицврстувачки ремени кои обезбедуваат лесен пристап до содржината и може да се пофали со преклопен рамен дизајн за складирање без проблеми кога не се користи. Цврстите најлонски рачки ја прават оваа кутија за складирање Новогодишна елка лесна за тотирање и подигнување на тавани или на полици. ПРЕНОСЛИВА ТОРБА ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА-Лесно Поместете го овој долг сад преку цврсти најлонски рачки на врвот и користете ги 4-те прилагодливи ремени од 7,5 стапки за уредно врзување на сегментите на дрвјата од 9 метри. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО КУЌИШТЕ ЗА ДРВО-Чувајте До 9 стапки расклопени Новогодишни елки во оваа торба за дрвја или користете го долгиот сад за да држите празнични украси како украси и надувување. ЗАШТИТЕН ДИЗАЈН-издржливиот патент овозможува лесен пристап до овој сад за складирање Новогодишна елка додека ги чува нечистотиите и штетниците, додека солидните ремени ја чуваат содржината на вреќата со дрвја безбедна. ЦВРСТА ГРАДБА Изградена да трае од солидно платно што се спротивставува на водата, ова куќиште за дрво се држи убаво сезона по сезона, а издржливата најлонска рачка обезбедува лесно кревање. МАТЕРИЈАЛИ-Тешки Платно и Најлон. ДИМЕНЗИИ - (Л) 59 "х (Ш) 24 " х (Ж) 24". Боја-Зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата