.

.

Помина Риболов Знак 15 Ајкула Напад-Рустикален Жолт Наутички Декор

Помина Риболов Знак 15 Ајкула Напад-Рустикален Жолт Наутички Декор

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Еве рачно изработен знак кој кажува се.. "Отиде Риболов"! Знакот е рачно врежан и рачно насликан, одлично парче домашна декорација! Спецификации : * крајбрежен декор : знак За Поминат Риболов * Висат врежан и рачно насликан * Материјал : дрво * Големина : 16" Х 11 " * Стил : крајбрежен * Одлично парче за разговор * Совршено уметничко парче за крајбрежен декор За вашата куќа Или куќа На плажа Еве рачно изработен знак кој кажува се.. "Помина Риболов"! Знакот е рачно врежан и рачно насликан, одлично парче домашна декорација! Спецификации : - мерење : 15 инчи Долг Х 10 инчи висок (38 См Х 25 см) - Тип : дрво-Боја : крајбрежно жолто Одлично парче наутички декор за вашиот дом или градина!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата