.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 360.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е сезоната за чизми за дожд, а багажникот за дожд е тука за да помогне! Ова симпатично подигнување на дождот од средно-калф се одликува со гумен материјал и е стил на отпорен на вода. Деталите за бравата додаваат симпатичен допир и ќе го сакате краткоста на овој багажник на ногата. Тоа е совршена висина! Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 8 1/2 инчи. Врвен обем : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата