.

.

Донатела Интими Корал Сатен В-Вратот Хемиза Ноќница Л

Донатела Интими Корал Сатен В-Вратот Хемиза Ноќница Л

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ЛИНЕА ДОНАТЕЛА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ви недостасува нешто модерно, секојдневно ИЛИ шик ЛИНЕА ДОНАТЕЛА го има изборот на вашиот плакар, а вие, чекавте! ЛИНЕА ДОНАТЕЛА. Повод : Секојдневно. Големина : Л. Материјал : 100% Полиестер. Боја : Корали. Цврсто. Женски. Редовно. Облека за спиење. Ноќница. В-Вратот Хемиза. Прилагодлив Ремен. Чипка. Сатен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата