.

.

фввитлих Јога Шорцеви За Жени Женски Искинати Тексас Жан Шорцеви Со Висок Струк Еластични Преклопени Полите Кратки Фармерки

фввитлих Јога Шорцеви За Жени Женски Искинати Тексас Жан Шорцеви Со Висок Струк Еластични Преклопени Полите Кратки Фармерки

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

На Панталони Женски Секси Лето Средината На Половината Искинати Жан Шорцеви Излитени Полите Тексас Шорцеви Со Жени Жан Комбинезони Панталони Сезона : Костум За Целата Сезона. Дебелина : Стандард. Одговара : Одговара на големината. Стил : Секојдневен, Моден Должина : Средината. Декорација : Џеб. Материјал : Тексас. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Што добивате : 1пц Женски панталони. Материјал Висококвалитетна Деинм Ткаенина Со Висока Еластична, Густа, Но Супер Мека, Совршена За Оваа Форма Што Одговара На Шорцеви. Карактеристики Ние Правиме Искинат Дизајн И Напред И Назад . Тоа Ги Прави Шорцевите Посекси Додека Не Треба Да се Грижите За Премногу Изложени. Предниот Патент Со Затворање На Копчето Го Олеснува Облекувањето Нагоре И Надолу. Два Функционални Џебови За Додатоци. Тенок Фит Жан Шорцеви Лесно Да Се Со Блузи, маица, Резервоарот Врвот во Вашата Гардероба. Ве Молиме Проверете Ја Големината За Да Ја Обезбедите Вашата Големина За Нарачка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата