.

.

Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5пк, Нечистотија Велосипед, 3 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5пк, Нечистотија Велосипед, 3 Месеци

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5pk, Нечистотија Велосипед е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата