.

.

Пионерската жена слатка романса цвета разновидна боја на правоаголни керамички садови за печење во боја

Пионерската жена слатка романса цвета разновидна боја на правоаголни керамички садови за печење во боја

DEN 799.20

Количината на стоката
Това е достапна

Пионерската жена слатка романса цвета 2-парче правоаголник Бејкер сет е стилски начин да ја сервирате вашата вкусна рерна до готвењето на маса. Направено од трајно каменување, овој сет вклучува две пекари за правоаголник, (еден 2-квартал и еден 0,79-квар), кои се микробранови, машина за миење садови и безбедна рерна (до 450 F). Одликувајќи се со живописни бои и цветни обрасци, овие пекари се совршени за подготовка на многу садови и ќе изгледаат исто толку добро како и централниот дел на секоја маса! Колку што се практични колку што се шармантни, вградените во рачки ви овозможуваат лесно да ги сервирате оброците за наводнување на устата и да помогнете да се направи чистење ветре. Бидете сигурни да ја направите Pioneer Woman Sweet Romance Blossom 2 Piece Rectangle Baker, поставете го најновиот додаток на вас колекцијата за кујна Pioneer Woman. Запознајте го Ри Драмонд е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните мрежи и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја натераа да се одат за сите работи да готват и да се забавуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата