.

.

Каролини Богатства BB1428GF Sheltie Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Каролини Богатства BB1428GF Sheltie Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства BB1428 GF Sheltie Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Sheltie Добредојдовте Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Овчарско Куче Шелти/Шетланд. Одличен подарок за сопственик На Овчарско Куче Шелти/Шетланд. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина|2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција|Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 во |Знаме е отпечатено од двете страни за Достапно гледање|Врвот на Столбот На Ракавот за да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата