.

.

Затемнето Масло За Усни-Туширање Зајдисонце Со Рафали Пчели За Жени-0. Оз Масло За Усни

Затемнето Масло За Усни-Туширање Зајдисонце Со Рафали Пчели За Жени-0. Оз Масло За Усни

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Без масло, отпорна на пренос, течна основа со долготрајно носење до 15 часа, мат финиш и бестежинска, целосна покриеност. Го минимизира изгледот на несовршеностите додека свилените, ситни прашоци помагаат да се контролира маслото веднаш и во текот на денот. Затемнето Масло За Усни - 612 Туширање Зајдисонце Со Бурти Пчели За Жени - 0,04 Мл Масло За Усни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата