.

.

Замена Дел За Хувер Филтер, Хепа, Издувни ГАСОВИ УХ УХ УХ УХ УХ72400, УХ70404, Ух Виндтунел Воздух [Не: - & 303902001]

Замена Дел За Хувер Филтер, Хепа, Издувни ГАСОВИ УХ УХ УХ УХ УХ72400, УХ70404, Ух Виндтунел Воздух [Не: - & 303902001]

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Замена Дел За Хувер Филтер, Хепа, Издувни ГАСОВИ UH70400 UH70405 UH70406 PC UH72400, UH70404, UH70403 Windtunnel Air [Бр : - 303903001 & 303902001] Се Вклопува Во Модели : - UH70400 UH70405 UH70406 PC Ух72400, Ух70404, Ух70403. Дел Бр : - 303903001, 470879 & 303902001. Забелешка : - Ова Е Замена за Двц Дел. Забелешка : - Ова Е Генерички Дел. Пред Купување Бидете Сигурни Да Го Проверите Вашиот Модел За Совршено Вклопување. Боја : - Како Што Покажува Сликата. Направено од квалитетен материјал за да ве одржува вакуум безбеден и во работна состојба цело време. 100% Гаранција За Задоволство Со Вашето Купување. Ние Нудиме 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Купувачот Е Одговорен За Враќање На Превозот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата