.

.

Дупло - моето прво градилиште

Дупло - моето прво градилиште

DEN 767.84

Количината на стоката
Това е достапна

LEGO DUPLO 10518 - Моето прво градежно место - Градежни поставени клучни карактеристики и придобивки : Вклучува 2 работници во Лего Дупол. Карактеристики за градење, патоказ, конус, мали градежни плочи и разновидни тули од дупло. Возилата вклучуваат Duplo Truck, Crane и Front Loader. Подигнете ја корпата за предниот натоварувач!. Вчитајте го камионот за депонија!. Поместете тули со кран!. Производите Дупло се забавни и безбедни за помладите раце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата