.

.

Студио Бактон Студио Гавин Црн метал со 4 полици за складирање на полици

Студио Бактон Студио Гавин Црн метал со 4 полици за складирање на полици

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кога имате само мал wallиден простор во просторијата да служите како плакарот, ова е брилијантна идеја. Слоат агли, метални полици и прачки за да ја обесат облеката, служат за целта на плакарот многу убаво, без да се појавуваат како неред. Конструиран од челична рамка, Гавин обезбедува лесно решение за облеката и чевлите. Обвинот за поддршка на цевки и закачалки се вклучени за вашата лесна инсталација. MDF табли служат како дополнителни полици, позајмувајќи дополнителен простор за складирање на вашите чевли и најважните работи во спалната соба. Гавин е брилијантно решение за складирање за домови и станови, олеснувајќи ги вашите потреби за складирање додека не ја кршите банката. За да се олесни инсталацијата, во пакетот е вклучен и уретан чекан. Направено во Кореја. Кога имате само мал wallиден простор во просторијата да служите како плакарот, ова е брилијантна идеја. Слоат агли, метални полици и прачки за да ја обесат облеката, служат за целта на плакарот многу убаво, без да се појавуваат како неред. Конструиран од челична рамка, Гавин обезбедува лесно решение за облеката и чевлите. Обвинот за поддршка на цевки и закачалки се вклучени за вашата лесна инсталација. MDF табли служат како дополнителни полици, позајмувајќи дополнителен простор за складирање на вашите чевли и најважните работи во спалната соба. Гавин е брилијантно решение за складирање за домови и станови, олеснувајќи ги вашите потреби за складирање додека не ја кршите банката. За да се олесни инсталацијата, во пакетот е вклучен и уретан чекан. Направено во Кореја. • Современ организатор за складирање на плакари со 4 полици • Црна завршна обработка • Метална рамка • Раб за поддршка на цевки и закачалки се вклучени • Полици за прилагодување • Потребно е склопување • Направено во Кореја • Тежина на производот : 33,5 фунти • Тежина на пакет : 38,5 фунти • Димензии на производот : Димензии на производот : Димензии на производот : Производ : Димензии на производот : 82,67 "Висока x 31,49" Широк x 15,74 "длабоки; полици : прилагодлива висина x 31,49" Ширина x 15,74 "длабока • Боја на производот : црна • Состав на производи : Метал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата