.

.

Лугз Клипер Штитеник Оксфорд Патики

Лугз Клипер Штитеник Оксфорд Патики

DEN 535.20

Количината на стоката
Това е достапна

Вратете се во стил со нашата најпродавана модна патика-Женскиот Клипер Штитник Се Лизга. Изработена со мек текстил што дише, еластичната гор од секоја страна обезбедува удобно и цврсто вклопување во кое можете да се лизнете во движење. Одликувајќи се со гумен прст добро прилагоден за активен животен стил, ова лизгање е толку стилско и разноврсно, што ќе ја сакате секоја боја во вашата гардероба. Амортизирана Влошка за дополнителна удобност. Платно Горниот. Гумен надворешен ѓон, вулканизиран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата