.

.

Време и време женски милениумски повлекување на каприс

Време и време женски милениумски повлекување на каприс

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чистите линии и многу истегнување им даваат на овие време и вистинската милениумска каприс без напор разноврсност. Спакувајте ги за одмор за викенд или повлечете ги на работа, тие ви го однесоа денот, спарувајќи се со класични кардигани, резервоари без ракави и сè што е помеѓу. Полнете го изгледот со совршен пар чевли и сте поставени. Исклучиво на. Материјал : 74% рајон/22% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : права нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 20 "Inseam. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : 2 предни џебови за заварување. Карактеристики : Супер истегнување Милениумска ткаенина; широка лента за половината; странични парчиња на полите. Womenенски милениум што влече од каприс од време и TRU.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата