.

.

Тајни богатства женски и женски плус големина плетени шорцеви за спиење

Тајни богатства женски и женски плус големина плетени шорцеви за спиење

DEN 320.96

Количината на стоката
Това е достапна

Искористете во стил со шорцеви за спиење на тајно богатство. Класичен изглед со удобни детали, овие супер-меки шорцеви имаат влечење на половината и страничните џебови за крајниот стил во лежерен. Измешајте и совпаѓајте со омилениот сон или резервоарот за спиење за непобедливо комбо. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4,25" Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со цртеж. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Супер-мека ткаенина; Контрастна трим. Повлечете ги шорцевите за спиење за жени од тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата