.

.

Collectionенски списач за колекција со повеќе каиши за глужд 8.

Collectionенски списач за колекција со повеќе каиши за глужд 8.

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Погледнете шик од главата до нозете во чизми за глуждот од колекцијата ournouree. Овие стилски чизми имаат премија од кожни нагоре и стилски расположен дизајн со акценти на токи околу глуждовите. Наредените потпетици го комплетираат изгледот. Феации и придобивки : Висина/тип на zipheel : 3,1-инчен рангирана платформа Висина : .34-инчен платформа за потпетици Висина : 3 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата