.

.

Империјал 1 6CT TDW Diamond 10K жолто злато прстен за машки долар

Империјал 1 6CT TDW Diamond 10K жолто злато прстен за машки долар

DEN 5759.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој забавен стил никогаш нема да излезе од мода. Изненадете го со овој моден прстен со дијамантски долар. Изработено во 10к жолто злато, овој прстен прикажува знак на долар со акцент на дијамант, во полирана кружна рамка. Хало на тркалезни дијаманти го граничи, додавајќи повеќе искра. Широкиот дел од прстенот е завршен до светла полирана сјај. Сјајни со дијаманти и ласкав сјај, овој империјален прстен за машки дијамантски долар е нешто што би сакал да го спортува. Империјал 1/6 CT TDW Diamond 10 K жолто злато прстен за машки долар (H-I, I2).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата