.

.

4-парчиња сјајна и мат бела стаклена топка Божиќна украс сет 4 “

4-парчиња сјајна и мат бела стаклена топка Божиќна украс сет 4 “

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

4-парчиња Постави Овој пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да го украсите вашиот дом во елегантен стил стаклени топки украси се бели во мешавина од сјајна и матни завршни топки се опремени со капачиња за украси (куки за украси не се вклучени) Димензии : 4 "(100мм) Материјал (а) со дијаметар : Сет на стакло/метална закачалка од 4. Совршен за вашиот венец и новогодишна елка. Топчињата се опремени со капачиња за украси (куки за украси не се вклучени) Димензии : дијаметар од 4" (100мм).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата