.

.

Машки и големи мажи за пливање 9 е-табла за пливање до големина 5xl до големина 5xl

Машки и големи мажи за пливање 9 е-табла за пливање до големина 5xl до големина 5xl

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нуркајте во стилот на стеблата за пливање на е-таблата на Georgeорџ. Тие се меки, брзо сушење и дизајнирани со истегнување за да можете да сурфате, да пливате или да салон во целосна удобност. Исклучиво на. Материјал : 58% полиестер/32% рециклиран полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Rise 9 ”inseam. Затворање : Полу назад еластична лента за половината со врзана вратоврска за прилагодено вклопување. Ockебови : Две страни и еден карго џеб. Карактеристики : Материјал за брзо сушење со дополнително истегнување за удобно вклопување. Машки е-табла пливање стебла од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата